+

W związku z rozwojem naszej firmy, szukamy Partnerów na terenie Polski, Francji, Holandii, Niemiec i Włoch. Chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Schüco

Tworzymy okna i drzwi PVC, aby Państwa dom lub mieszkanie zyskało niepowtarzalny styl oraz stało się oazą ciszy, spokoju i bezpieczeństwa.

Dostarczamy okna i drzwi PVC dopracowane w najmniejszych szczegółach, oferujące najnowsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące najlepsze współczynniki przenikalności ciepła, dźwiękoszczelności oraz bezpieczeństwa antywłamaniowego.

Schüco

X

Schüco

Założona w 1951 roku firma Schüco to dostawca najwyższej jakości tłoczonych w Niemczech profili PVC. Na obecną i przyszłą pozycję lidera w branży technologii stolarki okiennej pracuje ponad 6330 osób zatrudnionych na całym świecie, w tym ponad 450 kreatywnych inżynierów dbających, aby produkty Schüco spełniały najwyższe wymagania w zakresie efektywności energetycznej, wzornictwa, komfortu i bezpieczeństwa.
Produkty PVC Schüco Polymer Technologies spełniają rygorystyczne kryteria, dzięki czemu firma Schüco jako pierwsza w branży otrzymała certyfikat VinylPlus Product Label i ugruntowała swoją wiodącą rolę w zakresie zrównoważonego rozwoju. Pogram VinylPlus to tworzony przez europejską branżę PVC program zrównoważonego rozwoju. Został zainicjowany w 2000 roku, a uczestnictwo w nim opierało się na dobrowolnym zobowiązaniu. Product Label obejmuje osiem kluczowych kryteriów, w tym zrównoważoną strategię energetyczną i klimatyczną, kontrolowany obieg materiałów i recykling, pozyskiwanie surowców PVC ze zrównoważonych źródeł, jak również wymagania w zakresie zarządzania zaopatrzeniem oraz organizacyjne.

Winkhaus

X

Winkhaus

Firma Winkhaus GmbH & Co. KG została założona w 1854 r. Przedsiębiorstwa Grupy Winkhaus zajmują się opracowywaniem technologii i produkcją najwyższej jakości systemów okuć do okien i drzwi oraz nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu.
Motto firmy Winkhaus „Always precise” dotyczy utrzymywania pozycji czołowego dostawcy produktów i usług dla producentów okien i drzwi oraz jak również bycia członkiem społeczeństwa, który aktywnie bierze odpowiedzialność za ludzi i środowisko.

Glassolutions

X

Glassolutions

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain Saint Gobain, który od ponad 300 lat doskonali technologię produkcji szkła. Jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi.
Misją Glassolutions jest pomoc w budowaniu i restaurowaniu energooszczędnych, komfortowych, zdrowych i estetycznych budynków, przy jednoczesnym zachowaniu zasobów naturalnych.

Stalowa gwarancja Nowy Dom Okna:

Nasi Partnerzy mają prawo w jednym dowolnie wybranym przez siebie oknie w ciągu roku (z wyłączeniem systemów HS EasySlide i LivingSlide oraz odcinków łukowych okien) do rozcięcia profilu PVC (ramy, skrzydła lub słupka) w celu sprawdzenia grubości zastosowanych w oknach wzmocnień stalowych, a nasza firma dostarcza do Partnera na swój koszt okno w celu wymiany okna rozciętego na nowe.

Oferujemy okna, drzwi oraz drzwi odstawno-przesuwne typu PSK w systemach Schuco Corona CT 70 oraz Schuco Living 82 MD

Schüco Corona CT 70

1

Okna i drzwi wykonane są w 5-komorowym systemie o głębokości zabudowy wynoszącej 70 mm.

Charakteryzują się doskonałymi właściwościami cieplnymi oraz wysoką stabilnością i trwałością, między innymi poprzez zastosowanie wytrzymałych profili stalowych o grubych ściankach umieszczonych wewnątrz ościeżnicy (stal zamknięta) i skrzydła (stal dodatkowo zagięta). Dzięki temu okna nawet po wielu latach eksploatacji pracują niezawodnie i cieszą się uznaniem swoich użytkowników.

Corona CT 70 urzeka ponadczasową linią oraz smukłą budową profilu. Dwie różne wersje stylistyczne Classic i Rondo oraz szeroka paleta kolorów oklein zapewniają wyjątkową swobodę projektowania wnętrz i elewacji.

Okna wykonane w systemie Corona CT 70 można swobodnie łączyć z drzwiami wejściowymi, drzwiami przesuwnymi zachowując idealną spójność systemową i architektoniczną.

Schüco Living 82 MD

2

To innowacyjny system okienno-drzwiowy wykonany w 7-komorowym systemie o głębokości zabudowy wynoszącej 82 mm.

Z uwagi na bardzo dobre parametry ochrony cieplnej, znajduje zastosowanie w budownictwie niskoenergetycznym, a nawet pasywnym. Trwałość zastosowanych komponentów systemu Living 82 może zapewnić nawet 30-letni komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo naszego domu.

Warto podkreślić opracowane i zastosowane rozwiązanie z trzema płaszczyznami uszczelnień (MD), które spełnia wymagania niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim w zakresie budownictwa pasywnego.

Okna z tworzywa sztucznego PVC-U systemu Schuco Living 82 urzekają swoją nowoczesną i ponadczasową linią oraz smukłą budową profilu. Dwa różne style Living 82 (Classic i Rondo) oraz szeroka paleta kolorów i oklein zapewniają wyjątkową swobodę projektowania wnętrz i elewacji.

Okna wykonane w systemie Living 82 MD można swobodnie łączyć z drzwiami wejściowymi, drzwiami przesuwnymi zachowując idealną spójność systemową i architektoniczną.

Oferujemy drzwi podnoszono – przesuwne typu HS w systemach:

1

Schüco EasySlide

(o głębokości zabudowy 167 mm)

2

Schüco LivingSlide

(o głębokości zabudowy 194 mm)

Drzwi podnoszono-przesuwne Schuco wypełniają wnętrza naturalnym światłem i pięknymi widokami, nadając im jasny i nowoczesny wymiar.

Powiększenie przestrzeni do pracy i wypoczynku wymaga jedynie kilku prostych ruchów. Wystarczy lekko przesunąć przeszkoloną płaszczyznę na bok, aby usunąć granicę między wnętrzem a otoczniem zewnętrznym.

W ten sposób powstaje imponująca, otwarta architektura – ogród zimowy przechodzi w prawdziwy ogród, a balkon lub taras staje się przedłużeniem domu.