+

W związku z rozwojem naszej firmy, szukamy Partnerów na terenie Polski, Francji, Holandii, Niemiec i Włoch. Chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aluron

Tworzymy okna i drzwi Aluminium, aby Państwa dom lub mieszkanie zyskało niepowtarzalny styl oraz stało się oazą ciszy, spokoju i bezpieczeństwa.

Dostarczamy aluminiowe okna i drzwi dopracowane w najmniejszych szczegółach, oferujące najnowsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące najlepsze współczynniki przenikalności ciepła, dźwiękoszczelności oraz bezpieczeństwa antywłamaniowego.

Aluron

X

Aluron

ALURON od 2002 roku wyznacza trendy na rynku stolarki w Polsce i poza jej granicami. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej, drzwiowej oraz kompleksowych systemów aluminiowych wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy. Inwestorzy, architekci oraz producenci stolarki doceniają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, materiał, estetykę, funkcjonalność oraz szerokie możliwości aranżacyjne tej marki.

Winkhaus

X

Winkhaus

Firma Winkhaus GmbH & Co. KG została założona w 1854 r. Przedsiębiorstwa Grupy Winkhaus zajmują się opracowywaniem technologii i produkcją najwyższej jakości systemów okuć do okien i drzwi oraz nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu.
Motto firmy Winkhaus „Always precise” dotyczy utrzymywania pozycji czołowego dostawcy produktów i usług dla producentów okien i drzwi oraz jak również bycia członkiem społeczeństwa, który aktywnie bierze odpowiedzialność za ludzi i środowisko.

Glassolutions

X

Glassolutions

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain Saint Gobain, który od ponad 300 lat doskonali technologię produkcji szkła. Jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi.
Misją Glassolutions jest pomoc w budowaniu i restaurowaniu energooszczędnych, komfortowych, zdrowych i estetycznych budynków, przy jednoczesnym zachowaniu zasobów naturalnych.

AS 75

1

Innowacyjny system okienno-drzwiowy.

Trzykomorowy System AS 75 przeznaczony do produkcji izolowanych termicznie konstrukcji okien i drzwi z zastosowaniem innowacyjnej technologii ANTI-BI-METAL, która zapobiega odkształcaniu się skrzydeł drzwiowych podczas nagrzania promieniami słonecznymi, jak i również przy bardzo niskich temperaturach. System spełnia wymagania wszystkich aktualnych i przyszłych norm izolacji termicznej, w tym akustycznych, co potwierdzają niezależne badania w renomowanych instytutach.

Dedykowaną do industrialnych przestrzeni jest wariant okien AS 75 INDUSTRIAL charakteryzujący się specjalnym designem. Jego uzupełnieniem są systemowe szprosy: płaskie lub przestrzenne.

Okna 4 warianty konstrukcji okien, przystosowane do współpracy z inteligentnymi budynkami, integracja z pozostałymi systemami Aluron, aluminiowe zaślepki odwodnień, konstrukcje łukowe (w tym spawane), niski próg balkonowy.

ACS 50

2

System okienno-drzwiowy do zabudowy wewnętrznej.

System ACS 50 jest przeznaczony do produkcji witryn, okien i drzwi jedno i dwuskrzydłowych, również w opcji dymoszczelności. System dysponuje ściankami działowymi ze słupkami jak i bezsłupkowymi, w tym z możliwością szklenia centralnego. System ACS 50 posiada ościeżnice do montażu skrzydeł całoszklanych. Charakteryzuje się wysokimi właściwościami akustycznymi i wytrzymałościowymi tworzonej zabudowy.

PRZEGRODY WEWNĘTRZNE: różnorodne warianty słupków, swoboda połączeń kątowych.

DRZWI I OKNA:
– Zlicowana płaszczyzna ościeżnicy i skrzydła drzwiowego
– Przystosowane do współpracy z inteligentnymi budynkami
– Możliwość zastosowania okna podawczego w drzwiach
– W drzwiach możliwość stosowania zawiasów wrębowych i nawierzchniowych
– Konstrukcje łukowe w tym spawane
– Kompatybilność z systemem ACS 38 – Krajowa Ocena Techniczna

Oferujemy drzwi podnoszono – przesuwne typu HS w systemie:

1

AS 178 HS

System AS 178HS to połączenie nowatorskich rozwiązań z nowoczesnym designem, tworzące system całoszklanych drzwi podnoszono – przesuwnych nowej generacji. System daje możliwość budowania dużych ruchomych przeszkleń tarasowych z niskim i ciepłym progiem. Jego mechanizmy konstrukcyjne umożliwiają bezpieczne i komfortowe przesuwanie ciężkich skrzydeł, ręcznie lub automatycznie. Zastosowanie okuć renomowanych dostawców pozwala na komfortowe przesuwanie nawet bardzo ciężkich skrzydeł.

System AS 178HS sprawdza się w budynkach z dużymi przeszkleniami, restauracjach, ogrodach zimowych, gdzie istotną rolę odgrywa łatwość przemieszczania się z wnętrza pomieszczenia na zewnątrz, łatwość obsługi, design oraz estetyka.

W systemie AS 178HS mamy rozwiązanie całkowitego zabudowania futryny w warstwie ocieplenia.

System stwarza możliwość wykonywania konstrukcji we wszystkich dostępnych na rynku schematach zabudowy (rozwiązanie z bieżnią dwu i trzytorową, rozwiązanie z możliwością stosowania szklenia stałego w skrzydłach biernych itp.).